Narastające problemy z komunikacją w związku, łączące się z poczuciem samotności, brak satysfakcji seksualnej, a może nawet mijająca miłość? Tylko czy to już oznaka zdrady ?

Najpierw wielka miłość potem rutyna, rozczarowanie, nuda… to kilka rzeczy, które może nas skłonić do szukania alternatywy naszego dotychczasowego życia i co za tym idzie zdrady!

Z biegiem czasu uczucie wygasa, nawet jeśli są rzeczy łączące nas (dzieci, kredyt, pieniądze) w każdym z nas jest chęć przeżycia czegoś nowego, jednocześnie pozostając w dawnym związku i żyjąc w poczuciu bezpieczeństwa z dreszczykiem emocji. Jednak nas coś niepokoi…

Niby razem a jakby osobno. Wspólnych tematów coraz mniej, coraz więcej tajemnic, późnych powrotów do domu, ukrywanie telefonu i tajemnicze smsy.

Oddalamy się od siebie… Pierwsza myśl zdrada, co dalej z nami?

W takiej sytuacji to my powinniśmy próbować naprawić wspólne relacje może romantyczne wyjście  na kolacje we dwoje, lub po prostu wspólny wieczór w domu, próba porozumienia…

A jeśli to nie pomoże co dalej?

Psycholog, mediacje a może rozwód… tylko z czyjej winy?

Tu może warto się zastanowić nad pomocą specjalistów, którzy w dyskretny sposób powiedzą, pomogą te dowody znaleźć… Nasi detektywi wiedzą jak pomóc.

Mini kamera, dyktafon, aplikacja szpiegowska na telefon, test wierności to kilka propozycji aby wykryć zdradę .

Współpracujemy z psychologiem i prawnikiem. W trudnych chwilach nie musisz być sam / sama.

Detektywi INVESTIGATORS Warszawa